Kahve falında eski eşin eşini görmek

Kahve falında eski eşin eşini görmek huzura ve esenliğe kavuşacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, falı kapatan kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski eşin eşini gördüyseniz:

  • Bir konuyla alakalı olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz.

Kahve falında eski eşle birleşmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına tabir olunur.

Kahve falında eski eşle nikahlanmak insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski eşine para vermek sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin eski eşini görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında eski eşten para almak sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına tabir olunur.

Kahve falında eski eşinin başkasıyla evlendiğini görmek yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, sevindirici şeyler duymaya alamet eder.

Kahve falında eski eşiyle yeniden evlenmek geniş bir rızka kavuşacağına, çok büyük ses getireceğine alamet eder.

Kahve falında eski eşin babasını görmek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top