AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski erkek sevgili görmek

Kahve falında eski erkek sevgili görmek

Kahve falında eski erkek sevgili görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine delalet eder.

Kahve falında eski erkek sevgili gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar duygularınızı sakladığınız sürece lehinize gelişebilir.

Kahve falında eski erkek sevgili görmek İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında eski erkek sevgiliyi görmek her zaman hayırlı işler yapacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgiliyi başka bir erkekle görmek uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, geçimin kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski erkek sevgilini görmek bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına yorulur.

Kahve falında erkek arkadaşının eski sevgilisini görmek rakiplerin geride bırakılacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin erkek kardeşini görmek büyük bir ortaklığa girileceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına rivayet eder.

Kahve falında devamlı eski sevgili görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, kasasının ağırlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgilinin eşyasını görmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, hanesinin bollukla dolacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.