AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski bir tarih görmek

Kahve falında eski bir tarih görmek

Kahve falında eski bir tarih görmek uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, fal sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, malının da eksilmeyeceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski bir tarih gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi çevrenizdekilerle paylaşmadan önce iki kere düşünmelisiniz.

Kahve falında eski bir tarih görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski tarih görmek çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında belirli bir tarih görmek planlı ve programlı davranacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine inanılır.

Kahve falında tarih sınavı görmek özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında herhangi bir tarih görmek zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, gerginliğin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında belli bir tarih görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine rivayet eder.

Kahve falında tarih hocası görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine alamet eder.

Kahve falında tarih görmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, borçlarını ödeyeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir