AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşinin kustuğunu görmek

Kahve falında eşinin kustuğunu görmek

Kahve falında eşinin kustuğunu görmek kendisine ev alacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında eşinin kustuğunu gördüyseniz:

  • Belli konularda size katkı veya katılımda bulunmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında müstakbel eş görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşini uğurlamak aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına işarettir.

Kahve falında eşini başkasiyla evli görmek rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına yorulur.

Kahve falında eşinin yanında başka bir kadın görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, namaz kılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşinin saçını açık görmek el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, sevdiği kişilere kavuşacağına delalettir.

Kahve falında eşini öpmek yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına delalet eder.

Kahve falında eski eşinle tekrar evlenmek kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına işaret eder.

Kahve falında eşinin sıçtığını görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir