AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşini damat olarak görmek

Kahve falında eşini damat olarak görmek

Kahve falında eşini damat olarak görmek gösterilen sabrın tükeneceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, itibar göreceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, ancak yılmayacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine tabir olunur.

Kahve falında eşini damat olarak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda nihai kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında eşinin damatlık giydiğini görmek büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşini damat görmek illet bir hastalığa yakalanmayacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendini gelin eşini damat görmek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına inanılır.

Kahve falında eşinin damat olduğunu görmek ailesini rahat şekilde yaşatacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine işarettir.

Kahve falında eşini damat olarak görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, ona şifa olmayacağına inanılır.

Kahve falında eşini damatlıkla görmek asla dert yüzü görmeyeceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinlik ve damatlık giymek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine işarettir.

Kahve falında gelinlik giymek ve damadı görmek eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir