AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşek hediye etmek

Kahve falında eşek hediye etmek

Kahve falında eşek hediye etmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, nice noksanlık içinde olduğuna, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, depresyona gireceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında eşek hediye etmek gördüyseniz:

  • Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler.

Kahve falında eşek hediye etmek zevke aşırı düşkünlük gösteren fal sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşeği görmek fal sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine işaret eder.

Kahve falında büyük eşek arısı görmek çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşek arabasına binmek kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında eşek sağmak kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, çeşitli kırgınlıklar olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aç eşek görmek iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında büyük eşek görmek her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında at veya eşek görmek dualarına karşılık alacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.