AnaSayfa / Genel / Kahve falında erkek tavus kuşu görmek

Kahve falında erkek tavus kuşu görmek

Kahve falında erkek tavus kuşu görmek kendisini ferahlamış hissedeceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına, adının yayılacağına alamet eder.

Kahve falında erkek tavus kuşu gördüyseniz:

  • Sizin açınızdan olumlu sonuçlanacak birçok farklı olayla karşılaşacaksınız.

Kahve falında erkek tavus kuşu görmek maddi yükümlülüklerin artacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tavus kuşu öldürmek var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi tavus kuşu görmek maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tavus kuşunun kuyruğunu görmek huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine delalettir.

Kahve falında tavus kuşunun tüyünü görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tavus kuşu kanadı görmek durumunuzun iyileşeceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Kahve falında siyah tavus kuşu görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.