Kahve falında eltisiyle tartışmak

Kahve falında eltisiyle tartışmak mutluluğunun zedeleneceğine, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, tövbelerinin kabul olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine rivayet eder.

Kahve falında eltisiyle tartışmak gördüyseniz:

  • Size farklı olanaklar sunabilecek yeni şeylere odaklanın.

Kahve falında eltisiyle tartışmak hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına tabir olunur.

Kahve falında eltiyi dövmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında elti ve görümce görmek üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eltimi görmek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında kaynana ve elti görmek uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında eltisinin hamile olduğunu görmek kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya rivayet eder.

Kahve falında ölmüş elti görmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine inanılır.

Kahve falında eltisini görmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top