AnaSayfa / Genel / Kahve falında elde göz görmek

Kahve falında elde göz görmek

Kahve falında elde göz görmek hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine delalettir.

Kahve falında elde göz gördüyseniz:

  • Karşınızdaki insanlar sizin gibi düşünmelerine rağmen bunu ortaya koyamıyorlar.

Kahve falında elde göz görmek iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına delalettir.

Kahve falında çamaşır elde yıkamak çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, rahat erileceğine inanılır.

Kahve falında elde böcek görmek tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına delalettir.

Kahve falında elde kuran görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına delalettir.

Kahve falında elde bıçak görmek kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, hayatının düzene girmesine vesile olacağına tabir olunur.

Kahve falında elde et görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında elde kağıt para görmek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sağ elde kına görmek zorluklarının son bulacağına, fal sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir