Kahve falında ekmekler görmek

Kahve falında ekmekler görmek kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, evdeki bu huzurlu ortamın fal sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, elinin darlık görmeyeceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, canla başla çalışacağına delalet eder.

Kahve falında ekmekler gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı, iş yaşamınızı veya maddi konuları ilgilendiren alanlarda yeni şeyler denemek istiyor olabilirsiniz.

Kahve falında çam ağacı ekmek büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine işarettir.

Kahve falında başkalarına ekmek vermek maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dilimlenmiş ekmek görmek aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında un ve ekmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında katıklı ekmek görmek kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine yorulur.

Kahve falında ballı kaymaklı ekmek yemek malların artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına delalettir.

Kahve falında taze ekmek vermek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına işaret eder.

Kahve falında ekmek bezesi görmek büyük sıkıntıları olmayacağına, başka kimselere de yardım edeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top