Kahve falında düzgün babayi görmek

Kahve falında düzgün babayi görmek kazançlı bir işe girileceğine, hasretlerin biteceğine, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, haneye bolluk ve berekete dolacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında düzgün babayi gördüyseniz:

  • Spor yapmayı ihmal etmeyin.

Kahve falında düzgün baba görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düzgün babayi görmek onların güvenini sarsacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında düzgün ev görmek uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine yorulur.

Kahve falında düzgün diş görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına rivayet eder.

Kahve falında dişlerini düzgün görmek haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine delalettir.

Kahve falında düzgün konuşamamak yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına işaret eder.

Kahve falında düzgün yürümek tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına inanılır.

Kahve falında saçlarını düzgün görmek kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top