AnaSayfa / Genel / Kahve falında dut topladığını görmek

Kahve falında dut topladığını görmek

Kahve falında dut topladığını görmek yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, kazancının hiç azalmayacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, kafasını toparlayamayacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dut topladığını gördüyseniz:

  • Heyecanlı maceralara, yeni birliktelikteliklere açıksınız.

Kahve falında dut toplamak yemek yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında dut yaprağı toplamak özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine yorulur.

Kahve falında dut topladığını görmek kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine yorulur.

Kahve falında siyah dut toplamak kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında dut toplamak işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına delalettir.

Kahve falında beyaz dut toplamak ve yemek hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor dut toplamak sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine inanılır.

Kahve falında urmu dutu toplamak yaşama sevincine kavuşacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.