Kahve falında düştüğünü hissetmek

Kahve falında düştüğünü hissetmek yaraların merheminin bulunulacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, alim ve bilge insan olacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düştüğünü hissetmek gördüyseniz:

  • Farklı farklı alanlarda ufak tefek engeller yaşanabilir.

Kahve falında düştüğünü hissetmek zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, düşünmeden adımlar atayacağına delalettir.

Kahve falında düşüyormuş gibi hissetmek özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boşluğa düştüğünü hissetmek herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, daha güçlü hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında kendini ölmüş hissetmek büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına delalet eder.

Kahve falında kendini halsiz hissetmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gerçek gibi hissetmek hayırlı bir yola girileceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına işarettir.

Kahve falında deprem olduğunu hissetmek sosyal hayatında da mutlu olacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına rivayet eder.

Kahve falında ruh hissetmek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top