Kahve falında düşmandan para almak

Kahve falında düşmandan para almak deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında düşmandan para almak gördüyseniz:

  • Gayret, girişim veya hareketleriniz takdir görebilir ya da bazı konularda gereken desteği bulabilirsiniz.

Kahve falında düşmandan para almak büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında düşmanına para vermek bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düşmanından para almak başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, huzura ve rahata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşmana para vermek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında düşmandan kağıt para almak iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına tabir olunur.

Kahve falında düşmanına su vermek gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına alamet eder.

Kahve falında düşmanları yenmek alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine işarettir.

Kahve falında düşmanını yenmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top