Kahve falında dondurma aldığını görmek

Kahve falında dondurma aldığını görmek ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, hırpalanacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine delalettir.

Kahve falında dondurma aldığını gördüyseniz:

  • Sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat etmeniz durumunda olumlu anlaşmalar yapabilirsiniz.

Kahve falında dondurma aldığını görmek işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine rivayet eder.

Kahve falında dondurma satın aldığını görmek telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çilekli dondurma almak evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, sonucun kendisi için çok iyi olacağına tabir olunur.

Kahve falında birine dondurma vermek ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine yorulur.

Kahve falında birinden dondurma almak yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında bademli dondurma yemek güzel ve bereketli işlere gireceğine, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok dondurma yemek maddi olarak zarar edeceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına inanılır.

Kahve falında çok dondurma görmek rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top