Kahve falında dolap dolusu eşya görmek

Kahve falında dolap dolusu eşya görmek bazı kaynakların tükeneceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, borçlarının biteceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, falı kapatan kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında dolap dolusu eşya gördüyseniz:

  • Kendinizi başkaları ne der düşüncesinden arındırmanız gerekiyor.

Kahve falında dolap dolusu eşya görmek bağlılıkların zayıflayacağına ve fal sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, işinde de büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Kahve falında dolap dolusu et görmek etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine işarettir.

Kahve falında bir dolap dolusu kıyafet görmek zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında dolap dolusu ekmek görmek kısmetlerinin artacağına, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine yorulur.

Kahve falında dolap dolusu elbise görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, boş kuruntularla uğraşacağına yorulur.

Kahve falında eşya dolabı görmek kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına delalettir.

Kahve falında bir kamyon dolusu eşya görmek yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına delalet eder.

Kahve falında kamyon dolusu eşya görmek kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top