AnaSayfa / Genel / Kahve falında doğmamış çocuğunu görmek

Kahve falında doğmamış çocuğunu görmek

Kahve falında doğmamış çocuğunu görmek hareketli ve hoş günler geçireceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında doğmamış çocuğunu gördüyseniz:

  • Aileden kimselerin sorunlarıyla ilgilenecek, yardımcı olmak isteyeceksiniz.

Kahve falında doğmamış çocuğunu emzirmek kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında doğmamış çocuğunu görmek kendi işini kuracağına, aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında doğmamış çocuğa isim koymak büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğun doğmasını görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek çocuğun doğmasını görmek ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine işarettir.

Kahve falında doğmamış çocuğu görmek kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine rivayet eder.

Kahve falında doğmamış çocuğun ismini görmek vefasızlık ve haksızlık göreceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında doğmamış çocuğu emzirmek başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir