Kahve falında doğacak çocuğunu emzirmek

Kahve falında doğacak çocuğunu emzirmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında doğacak çocuğunu emzirmek gördüyseniz:

  • Ev yaşamınızda insanlar sizden uzaklaşmak isteyebilir.

Kahve falında doğacak çocuğunu emzirmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında doğacak bebeğini emzirmek emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine tabir olunur.

Kahve falında doğacak çocuğun erkek olduğunu görmek hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında doğacak erkek çocuğunu görmek hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, sağlığının da yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında doğacak çocuğunu özürlü görmek hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında doğacak çocuğu görmek eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında doğacak çocuğunu görmek hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında doğacak çocuğun ismini görmek insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top