Kahve falında dişleri dökülen birini görmek

Kahve falında dişleri dökülen birini görmek yolunda gideceğine, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, refah düzeyinin artacağına işarettir.

Kahve falında dişleri dökülen birini gördüyseniz:

  • Bırakın herkes kendi işine baksın.

Kahve falında yeni diş yaptırdığını görmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine delalettir.

Kahve falında çürük dişlerin döküldüğünü görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine delalet eder.

Kahve falında dişçide olmak sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında birinin dişlerini sararmış görmek ardından yeni bir işe gireceğine, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dişlerini simsiyah görmek kişisel yeteneklerini geliştireceğine, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dişlerini kırmak sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize delalet eder.

Kahve falında diş ameliyatı olduğunu görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Kahve falında dişlerinin sallandığını görmek sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir