Kahve falında diploma kaybetmek

Kahve falında diploma kaybetmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, güzel ve önemli işler yapacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında diploma kaybetmek gördüyseniz:

  • Belli imzalar atılabilir, anlaşmalar yapılabilir.

Kahve falında diploma kaybetmek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine inanılır.

Kahve falında lise diploması almak eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında diploma görmek eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında üniversite diploması almak onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına yorulur.

Kahve falında okul diploması görmek ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üniversite diploması görmek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, evine haciz geleceğine delalet eder.

Kahve falında elinde diploma görmek onun yolundan ayrılmayacağına, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında okuldan diploma almak yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top