Kahve falında deve olmak

Kahve falında deve olmak çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, herhangi zarara uğramayacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, bankadaki hesaplarının da kabaracağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına alamet eder.

Kahve falında deve olmak gördüyseniz:

  • Daha renkli bir sosyal yaşam veya sportif faaliyetler nedeniyle yorulabilirsiniz.

Kahve falında deve eti pişirmek ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deveyi koşarken görmek yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına rivayet eder.

Kahve falında devenin yattığını görmek dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına tabir olunur.

Kahve falında deveye binip uçmak rahat bir hayat sağlayacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına delalettir.

Kahve falında deveyle güreşmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uçan deve görmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, hak yoluna döneceğine rivayet eder.

Kahve falında kahve falında deve görmek mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, maddi ve manevi olarak yıkılacağına delalettir.

Kahve falında deve kuşu almak insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top