Kahve falında dev çilek görmek

Kahve falında dev çilek görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına delalet eder.

Kahve falında dev çilek gördüyseniz:

  • Yakınlarınızı kırmadan önce iyi düşünün.

Kahve falında dev çilek görmek sıkıntılı bir döneme girileceğine, fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine delalettir.

Kahve falında dev kuşlar görmek hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, ekmek kapılarının kapanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dev at görmek arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına yorulur.

Kahve falında dev arı görmek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında dev çekirge görmek hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına işarettir.

Kahve falında dev yılan görmek ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına inanılır.

Kahve falında dev balık görmek şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında dev bir adam görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir