AnaSayfa / Genel / Kahve falında ders yapmak

Kahve falında ders yapmak

Kahve falında ders yapmak kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, itibar edineceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ders yapmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, karşı cins ilişkilerinde çok şanslısınız.

Kahve falında ders yapmak üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesi alamet etmektedir.

Kahve falında okulda ders yapmak iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine işarettir.

Kahve falında camide ders yapmak aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına delalet eder.

Kahve falında sınıfta ders yapmak sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine tabir olunur.

Kahve falında sınıfta derse girmek iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine alamet eder.

Kahve falında birinin ders anlattığını görmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında okulda ders yaptığını görmek zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine rivayet eder.

Kahve falında derste başarılı olduğunu görmek sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir