AnaSayfa / Genel / Kahve falında denizde kurbağa görmek

Kahve falında denizde kurbağa görmek

Kahve falında denizde kurbağa görmek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında denizde kurbağa gördüyseniz:

  • Pesimist olmanın veya olumsuz düşünmenin mevcut duruma hiçbir katkısı olmayacağı düşünülürse, olayların eksilerini değil, artılarını düşünmenin sizin için daha hayırlı sonuçlar doğurabileceğini görebilirsiniz.

Kahve falında denizin içinde kurbağa görmek şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında denizde kurbağa görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin içinde kurbağa görmek dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, hayatın pahalılaşmasına delalettir.

Kahve falında yatakta kurbağa görmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küçük yeşil kurbağa görmek aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında zehirli kurbağa görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil kurbağa yavrusu görmek avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine işaret eder.

Kahve falında suyun içinde kurbağa görmek hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir