AnaSayfa / Genel / Kahve falında denizanası tutmak

Kahve falında denizanası tutmak

Kahve falında denizanası tutmak sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, zararların telafi edileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine işarettir.

Kahve falında denizanası tutmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler uzun zamandır devam eden bir duruma farklı yaklaşmanızı öneriyorsa ciddiye almanızda fayda var.

Kahve falında denizanası tutmak iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına alamet eder.

Kahve falında denizanası görmek ekmeksiz ve aşsız kalacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizanası yemek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gemide balık tutmak borçların gittikçe artacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına yorulur.

Kahve falında kayıkta balık tutmak iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizden balık tutmak mekân değiştireceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzatılan eli tutmak külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, rahat bir yaşama kavuşulacağına yorulur.

Kahve falında dedenin elini tutmak maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, huzurunun yerine geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.