AnaSayfa / Genel / Kahve falında dar bir tuvalete girmek

Kahve falında dar bir tuvalete girmek

Kahve falında dar bir tuvalete girmek maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, bir sebeple sıkıntıya düşen fal sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, anne baba duası alacağına, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine inanılır.

Kahve falında dar bir tuvalete girmek gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşma ya da düzenleme konusunda yapacak çok şeyiniz olmayabilir.

Kahve falında dar tuvalete girmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında dar bir tuvalete girmek maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, gülen yüzünün de solacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dar tuvalet görmek onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında dar bir tuvalet görmek eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine yorulur.

Kahve falında dar yola girmek bir düşmanın kötü haberini almaya, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında dar yere girmek işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine alamet eder.

Kahve falında dar bir tünele girmek daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, dertleri biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dar bir eve girmek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir