AnaSayfa / Genel / Kahve falında dantel satın almak

Kahve falında dantel satın almak

Kahve falında dantel satın almak zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, bir işe soyunacağına, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında dantel satın almak gördüyseniz:

  • Uzlaşma sağlanamaması durumunda bazı ilişki veya iş birlikleri size maddi veya manevi bedel ödetebilir.

Kahve falında dantel satın almak vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz dantel görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine tabir olunur.

Kahve falında dantelli gömlek giymek yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Kahve falında dantel örtü görmek sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına inanılır.

Kahve falında beyaz dantel masa örtüsü görmek daha pozitif biri olacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına delalet eder.

Kahve falında dantel sökmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dantel gecelik görmek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dantel iç çamaşırı görmek hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir