AnaSayfa / Genel / Kahve falında dana kellesi pişirmek

Kahve falında dana kellesi pişirmek

Kahve falında dana kellesi pişirmek tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, ona kavuşacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında dana kellesi pişirmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları yeniden yapılandırma ya da gruplama arzunuzu dizginlemek zor olabilir.

Kahve falında dana kellesi pişirmek karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine yorulur.

Kahve falında dana kellesi görmek zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dana kellesi yüzmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine tabir olunur.

Kahve falında kelle pişirdiğini görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında hayvan kellesi pişirmek elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında koyun kelle pişirmek insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kelle pişirmek kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kelle paça pişirmek şifa ve ilaç bulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir