AnaSayfa / Genel / Kahve falında damadı dövmek

Kahve falında damadı dövmek

Kahve falında damadı dövmek aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, kişinin iyi hale geleceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında damadı dövmek gördüyseniz:

  • Uzaklarda bulunan bir arkadaşınızdan sevimli bir haber alırsanız şaşırmayın.

Kahve falında damadı dövmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına işaret eder.

Kahve falında damadını dövmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına alamet eder.

Kahve falında damat dövmek parasının her zaman bereketli olacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Kahve falında mavi damatlık görmek yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü gelin damat görmek kendini tutamayıp şeytana uyacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında eşini damat görmek huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına işarettir.

Kahve falında damat elbisesi giymek yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine delalet eder.

Kahve falında damatla dans etmek kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.