AnaSayfa / Genel / Kahve falında dağda araba görmek

Kahve falında dağda araba görmek

Kahve falında dağda araba görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine yorulur.

Kahve falında dağda araba gördüyseniz:

  • Hiçbir şeyi şansa güvenerek çözmek kolay olmayabilir.

Kahve falında dağa arabayla çıkmak işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine yorulur.

Kahve falında dağda araba sürmek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine yorulur.

Kahve falında dağda araba kullanmak hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine yorulur.

Kahve falında dağda araba görmek keyfin kaçacağına, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabayla dağa çıkmak sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına delalet eder.

Kahve falında arabayla dağa tırmanmak ortak edineceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında aşure dağıttığını görmek herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dağdan odun getirmek hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir