Kahve falında çürük diş düştüğünü görmek

Kahve falında çürük diş düştüğünü görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, ailesini hem gururlandıracağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çürük diş düştüğünü gördüyseniz:

  • Beklenmedik durumlar ya da geri dönüşler söz konusu olabilir.

Kahve falında çürük diş düştüğünü görmek maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah çürük diş görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden fal sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağızda çürük diş görmek malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, rakiplerine yenileceğine rivayet eder.

Kahve falında dişlerinin çürük olduğunu görmek büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında çürük kırık diş görmek keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında diş çürük görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına delalettir.

Kahve falında çürük diş çektiğini görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çürük azı diş görmek iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir