AnaSayfa / Genel / Kahve falında çorbanın içinde saç görmek

Kahve falında çorbanın içinde saç görmek

Kahve falında çorbanın içinde saç görmek işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine yorulur.

Kahve falında çorbanın içinde saç gördüyseniz:

  • İşiniz veya kariyerinizle ilgili planlarınız mükemmel görünüyor.

Kahve falında çorbanın içinde saç görmek sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine delalet eder.

Kahve falında çorbanın içinde kıl görmek sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tencere içinde çorba görmek verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çorbanın içinde böcek görmek iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, anlaşmazlıkların biteceğine delalet eder.

Kahve falında çorbada saç görmek sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında suyun içinde saç görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına delalet eder.

Kahve falında yemek içinde saç kılı görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Kahve falında saçın içinde karınca görmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.