AnaSayfa / Genel / Kahve falında çöpe düşmek

Kahve falında çöpe düşmek

Kahve falında çöpe düşmek sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, isminden sıkça söz ettireceğine, birçok iş teklifi alınacağına tabir olunur.

Kahve falında çöpe düşmek gördüyseniz:

  • Artan eleştiriler veya bazı kişiler sabrınızı zorlayabilirler.

Kahve falında çöp düşmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çöpe düşmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında çöpün içine düşmek böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine yorulur.

Kahve falında çöplüğe düşmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına inanılır.

Kahve falında çöpe atılmış ekmek görmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çöp yığını görmek yeni bir araba satın alınacağına, fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine inanılır.

Kahve falında çöp kutusu temizlemek kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çöp kamyonu görmek pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir