AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok sayıda ekmek görmek

Kahve falında çok sayıda ekmek görmek

Kahve falında çok sayıda ekmek görmek ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine işaret eder.

Kahve falında çok sayıda ekmek gördüyseniz:

  • Detaylara dikkat etmeniz durumunda gelirlerinizi arttırabilir, karlı alışverişler yapabilir veya imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Kahve falında çok sayıda ekmek görmek bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına rivayet eder.

Kahve falında sıfır sayısını görmek insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok sayıda kitap görmek vefasızlık ve haksızlık göreceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına rivayet eder.

Kahve falında çok sayıda ayna görmek işinde yükseleceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında çok sayıda beyaz fare görmek olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine inanılır.

Kahve falında çok sayıda çanta görmek daha rahat para kazanacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine delalettir.

Kahve falında çok sayıda altın görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında çok sayıda bit görmek çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, kötü günleri geride bırakacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.