Kahve falında çocuğunun havuza düştüğünü görmek

Kahve falında çocuğunun havuza düştüğünü görmek ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, falı kapatan kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına inanılır.

Kahve falında çocuğunun havuza düştüğünü gördüyseniz:

  • Ne tür yöntemler kullandığınız ne yaptığınız kadar önemlidir.

Kahve falında havuza düşen çocuğu kurtarmak çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğun havuza düştüğünü görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun havuza düştüğünü görmek kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında havuza düşen birini kurtarmak arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine işarettir.

Kahve falında telefonu havuza düşürmek variyetini çoğaltacağına, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında havuza düştüğünü görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına işarettir.

Kahve falında birinin havuza düştüğünü görmek başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında havuzda boğulan çocuğu kurtarmak sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top