Kahve falında çocuğu traş etmek

Kahve falında çocuğu traş etmek yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, desteksiz kalacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, geçim derdine gireceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine,  işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına inanılır.

Kahve falında çocuğu traş etmek gördüyseniz:

  • Evli bir erkekseniz sosyal çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz.

Kahve falında doğacak çocuğu görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine tabir olunur.

Kahve falında uyuyan erkek çocuğu görmek epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşımın erkek çocuğunun olduğunu görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Kahve falında erkek çocuğun olduğunu görmek ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine delalet eder.

Kahve falında kendi erkek çocuğunu sevmek mutlu ilişkiler kuracağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına işaret eder.

Kahve falında kimsesiz bir çocuğa yardım etmek huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına işarettir.

Kahve falında erkek çocuğun başını okşamak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine tabir olunur.

Kahve falında çocuğumun kaybolduğunu görmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir