AnaSayfa / Genel / Kahve falında çift göz görmek

Kahve falında çift göz görmek

Kahve falında çift göz görmek başarısızlıklara düşeceğine, iş ve mekan değiştireceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, maddi olarak zarar edeceğine, mutluluğunun daim olacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çift göz gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız bazı değişiklikler öz güveninizi arttırabilir.

Kahve falında bir çift yeşil göz görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iki çift göz görmek sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine işarettir.

Kahve falında bir çift göz görmek işlerinin hal yoluna gireceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına işaret eder.

Kahve falında bir çift siyah göz görmek çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında çift göz görmek onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında bir çift mavi göz görmek ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına delalet eder.

Kahve falında çift başlı horoz görmek helal rızık elde edeceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine delalettir.

Kahve falında çiftleşen at görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir