AnaSayfa / Genel / Kahve falında cezaya çarptırılmak

Kahve falında cezaya çarptırılmak

Kahve falında cezaya çarptırılmak kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında cezaya çarptırılmak gördüyseniz:

  • Yeni bir aşk yaşayabilirsiniz veya birisi size aşık olabilir.

Kahve falında cezaya çarptırılmak maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, falı kapatan kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine yorulur.

Kahve falında hapis cezasına çarptırılmak kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüm cezasına çarptırılmak bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalettir.

Kahve falında birinin ceza aldığını görmek beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına işaret eder.

Kahve falında ceza yediğini görmek hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında askerde ceza almak onlara galip geleceğine, yeni bir sayfa açacağına yorulur.

Kahve falında hapse cezası almak kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında okulda ceza almak ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.