Kahve falında cam önünde oturmak

Kahve falında cam önünde oturmak işinde istediği başarıyı elde edeceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işinde dar boğaza gireceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında cam önünde oturmak gördüyseniz:

  • Yeni çevrelere gireceğiniz, yeni faydalı arkadaşlıklar kuracağınız bir yıllık süreçte olacaksınız.

Kahve falında cam önünde oturmak sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, fal sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine rivayet eder.

Kahve falında camın önünde çiçek görmek işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına tabir olunur.

Kahve falında cam önünde çiçek görmek dedikodu edeceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin önünde oturmak çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cami önünde oturmak rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine, kara kara düşünür olacağına inanılır.

Kahve falında arabanın ön koltuğunda oturmak çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine yorulur.

Kahve falında arabanın önünde oturmak sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabanın ön koltuğuna oturmak anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top