AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük sehpa görmek

Kahve falında büyük sehpa görmek

Kahve falında büyük sehpa görmek çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, sorunlu bir döneme gireceğine, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına işarettir.

Kahve falında büyük sehpa gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size dayattığı değişiklikler ani tepkiler vermenize neden olabilir.

Kahve falında büyük sehpa görmek yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında sehpa yapmak ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, adının ve şanının yürüyeceğine delalet eder.

Kahve falında eski sehpa görmek başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında yeni sehpa görmek üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine delalet eder.

Kahve falında zigon sehpa görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ahşap sehpa görmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine rivayet eder.

Kahve falında orta sehpa görmek daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırık sehpa görmek işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.