AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük göz görmek

Kahve falında büyük göz görmek

Kahve falında büyük göz görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, umduklarını bulamayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına delalettir.

Kahve falında büyük göz gördüyseniz:

  • Biran önce rejime başlayın.

Kahve falında büyük göz görmek hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bahtının güzelleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında çok büyük göz görmek zor bir hayat sürmeye başlayacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine inanılır.

Kahve falında büyük mavi göz görmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına işaret eder.

Kahve falında gözleri büyük bebek görmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına alamet eder.

Kahve falında büyük gözlü kedi görmek aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına işaret eder.

Kahve falında büyük bir göz görmek kaybetmeyi göze alamayacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük gözlü bebek görmek alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan fal sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında gözleri büyük görmek eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir