AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük fare öldürmek

Kahve falında büyük fare öldürmek

Kahve falında büyük fare öldürmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına inanılır.

Kahve falında büyük fare öldürmek gördüyseniz:

  • Gene yapmanız olan kısa yolculuklar da sizin için yararlı olacaklardır.

Kahve falında çok büyük fare öldürmek yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine inanılır.

Kahve falında büyük fare öldürmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine işaret eder.

Kahve falında büyük bir fare öldürmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük faresi görmek yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında evde büyük fare görmek kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında ölü büyük fare görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah büyük fare görmek yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kara kara düşünür olacağına alamet eder.

Kahve falında büyük kara fare görmek işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir