Kahve falında büyük bir zatın öldüğünü görmek

Kahve falında büyük bir zatın öldüğünü görmek eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, işin düzeltileceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük bir zatın öldüğünü gördüyseniz:

  • Maddi konularda ise savurganlığa varacak kadar cömert ya da herkesin tepkisini çekecek kadar cimri olabilirsiniz.

Kahve falında büyük bir zatın öldüğünü görmek dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, ailesini hem gururlandıracağına yorulur.

Kahve falında büyük bir zatı görmek başarı üstüne başarı kazanacağına, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük zatların mezarını görmek yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük zatın mezarını görmek verilen emeklerin heba olacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük zat mezarı görmek aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına işaret eder.

Kahve falında büyük bir zat görmek uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Kahve falında büyük bir zatın elini öpmek gelirinin sürekli olacağına, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük zatların elini öpmek aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top