AnaSayfa / Genel / Kahve falında bozuk su görmek

Kahve falında bozuk su görmek

Kahve falında bozuk su görmek yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, falı kapatan kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına, süzüleceğine, can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına yorulur.

Kahve falında bozuk su gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi gösterebilme şansını bulacaksınız.

Kahve falında tadı bozuk su içmek güzel davetler alacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına alamet eder.

Kahve falında bozuk su görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında suyun içinde bozuk para toplamak daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, işlerinin bu sayede açılacağına rivayet eder.

Kahve falında suya bozuk para atmak hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında suyun içinde bozuk para görmek sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında bozuk su içmek uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suyun içinden bozuk para toplamak elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında bozuk vermek tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir