AnaSayfa / Genel / Kahve falında bozuk göz görmek

Kahve falında bozuk göz görmek

Kahve falında bozuk göz görmek sevgi dolu haberler alınacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bozuk göz gördüyseniz:

  • Duygusal veya finansal teklifleriniz sonunda takdir edilmeye başlıyor.

Kahve falında göz bozukluğu görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına yorulur.

Kahve falında gözleri bozuk olmak cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bozuk göz görmek kazancın gittikçe artacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında bozuk para paylaşmak ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında bozuk para biriktirmek azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine inanılır.

Kahve falında bozuk para ve altın görmek daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine alamet eder.

Kahve falında bozuk şemsiye görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bozuk para üstü almak büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir