AnaSayfa / Genel / Kahve falında birisiyle ağız dalaşı yapmak

Kahve falında birisiyle ağız dalaşı yapmak

Kahve falında birisiyle ağız dalaşı yapmak muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, rahat bir işe girileceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına alamet eder.

Kahve falında birisiyle ağız dalaşı yapmak gördüyseniz:

  • Bozulan planlar bizim için daha kısa, faydalı veya karlı yollara girmemizi sağlayabilir.

Kahve falında ağız dalaşı yapmak kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, refahının ve varlığının artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında biriyle ağız dalaşı yapmak kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında birisiyle ağız dalaşı yapmak edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşınla ağız dalaşı yapmak karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına delalettir.

Kahve falında biriyle ağız dalaşına girmek çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağız dalaşına girmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında söz dalaşı yapmak sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında köpek dalaşı görmek ihanet göreceğine, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir