AnaSayfa / Genel / Kahve falında birisi evlenmek

Kahve falında birisi evlenmek

Kahve falında birisi evlenmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, kalkınacağına, ilerleyeceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, hastalıklarını yeneceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına işarettir.

Kahve falında birisi evlenmek gördüyseniz:

  • Yakın çevrenize dikkatli bakmanızda fayda var.

Kahve falında kardeşle evlenmek batıl amele, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine işarettir.

Kahve falında hıristiyan kadınla evlenmek geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, kolaylıklara kavuşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bekar bir kızın evlendiğini görmek kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek arkadaşınla evlendiğini görmek yaşam enerjisine kavuşacağına, kredi çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında evlenmek ve çocuğu olmak büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, artık rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Kahve falında evli olduğun kişiyle tekrar evlenmek kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine yorulur.

Kahve falında ölen birini evlendirmek eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına delalettir.

Kahve falında tanımadığı bir bayanla evlenmek kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir