AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin sana süt verdiğini görmek

Kahve falında birinin sana süt verdiğini görmek

Kahve falında birinin sana süt verdiğini görmek iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin sana süt verdiğini gördüyseniz:

  • Her tür özel durumu dşarıda kalarak incelemekte fayda var.

Kahve falında birinin sana süt verdiğini görmek açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında annenin sana para verdiğini görmek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında birinin sana şeker verdiğini görmek insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine yorulur.

Kahve falında birinin sana kalem verdiğini görmek dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına inanılır.

Kahve falında birinin sana ekmek verdiğini görmek üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin sana elbise verdiğini görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında birinin sana tesbih verdiğini görmek yalan söylemeye, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin sana fındık verdiğini görmek büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir