AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin gelinlik aldığını görmek

Kahve falında birinin gelinlik aldığını görmek

Kahve falında birinin gelinlik aldığını görmek Allah katında yükseleceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin gelinlik aldığını gördüyseniz:

  • Aynı an da çok fazla sayıda işle uğraşıyor olabilirsiniz.

Kahve falında birinin gelinlik aldığını görmek Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinlik altı giymek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına delalet eder.

Kahve falında sevgilisinin gelinlik aldığını görmek yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına tabir olunur.

Kahve falında gelinlik aldığını görmek sevdiklerine kavuşacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına yorulur.

Kahve falında üstü siyah altı beyaz gelinlik görmek variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah gelinlikli birini görmek dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına yorulur.

Kahve falında parlak gelinlik görmek kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Kahve falında gelinliği giymek esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, kırgınlıkların sona ereceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir