AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini kaçırmak

Kahve falında birini kaçırmak

Kahve falında birini kaçırmak kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birini kaçırmak gördüyseniz:

  • Zorlama ya da baskı uygulanması gereken bir yer varsa, çekinmeden o noktadan giriş yapabilirsiniz.

Kahve falında sahuru kaçırmak bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına yorulur.

Kahve falında vakit namazı kaçırmak hedeflerinin gerçekleşeceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yılanlardan kaçtığını görmek yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kaçan boğa görmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına tabir olunur.

Kahve falında dolmuş kaçırmak sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uçağın saatini kaçırmak hafifleyeceğine, rahatlayacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında yılanın kaçması görmek bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, yeni bir semte taşınılacağına rivayet eder.

Kahve falında üniversite sınavını kaçırmak toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir